[КУРС РЕЖИСЕР-СЦЕНАРИСТ]


Дата початку курсу

1 червня

Період навчання

3 місяці

Графік занять:
Пн: 19:00 – 21:00
Сб: 12:00 – 14:00
 

Курс режисер-сценарист

[онлайн та офлайн групи]

Якщо ти хочеш розпочати кар’єру у сфері кіно, реклами та музичних кліпів – це відмінний полігон для режисерів-початківців.

Навчальний план поєднує інтенсивне вивчення всіх основних аспектів кіновиробництва: операторську майстерність, режисуру, сценарну майстерність, продюсування та монтаж. Шукаєш курси сценаристів та режисури? Ласкаво просимо до нас! Наше головне завдання – допомогти тобі знайти власний почерк в якості візуального художника!

Для кого призначений курс:

 • Цей курс для тих, хто хоче опанувати режисерську професію та спробувати себе у професії відеомейкера.
 • Ти навчишся знімати як режисер, писати сценарії та продюсувати своє власне відео для короткого метру, реклами та музичного відео.

Результат навчання

 • В результаті закінчення теоретичного блоку навчання студенти отримують навички усіх етапів виготовлення відео контенту: від етапу створення сирої ідеї до фінальних титрів.
 • В результаті закінчення практичного блоку студенти отримують професійне рекламне відео у своє портфоліо та мають можливість відвідати знімальний майданчик реклами або кліпу для відомих брендів чи артистів.
 • Найкращих студентів курсу режисури та сценарної майстерності ми запрошуємо до себе в команду для роботи з рекламою та відеокліпами.
 • Після закінчення навчання студенти отримують сертифікат про успішне закінчення курсу.

Структура курсу

 • Всі онлайн уроки проходять наживо (через онлайн платформу zoom). Для зручності ми створюємо груповий чат зі студентами та викладачем для обміну інформацією у період навчання (конспекти, додаткові посилання та матеріали, домашні завдання та інше). Група залишається в доступі зі зворонтьою підтримкою від викладача ще 6 місяців після закінчення курсу.
 • Ми робимо великий акцент не тільки на теорію, а й на практику. Тому студенти курсу режисури разом із командою однокурсників пишуть сценарії, продюсують та монтують відеороботи власного виробництва для реальних рекламних брендів.
 • Студенти проходять навчання та знімають свої відеороботи з використанням професійних НD-камер, джерел світла та обладнання для відтворення.
 • Також ми запрошуємо артистів, акторів, танцюристів, моделей, які братимуть участь у відеороботах студентів.

Програма курсу

  Викладачі курсу

  Інна Грабар

  Співзасновник відео продакшену MOVE FILM. Провідний спеціаліст з режисури та режисури монтажу у сфері реклами та музичних кліпів. Досвід роботи понад 10 років.

  В портфоліо робіт відео для The Hard Kiss, LOBODA, TARABAROVA, Наталія Могилевська, Alyosha, Влад Дарвін, Real O, Оля Цибульська, Анастасія Кожевнікова, Dante, ARMIA, Таня Воржева, M1 channel.

  Дмитро Шмурак

  Засновник відеопродакшена повного циклу Manifest production. Режисер-сценарист у сфері музичних кліпів, серіалів та кіно.

  На рахунку Діми понад 70 відеокліпів та рекламних роликів для: Оля Полякова, Антитіла, Favorit Sport, Dzidzio, TARABAROVA, Jerry Heil, Артем Пивоваров, Маркус Ріва, Ivan Navi, THMK, Скай та багато інших.

  Працював над багатосерійним серіалом для телеканалу 1+1 Великі Вуйки. Переможець пітчингу Держкіно 2020 року за фільм власного виробництва «Сім бажань».

  Вартість курсу

  23 000 грн

  (Можлива оплата 2-ма частинами)
  Заповни форму та наш менеджер зв’яжеться з тобою, щоб уточнити деталі

  © ProDuck School