[КУРС ПРОДЮСЕР]


Дата старту курсу

26 липня

Період навчання

2 місяці

Графік занять:
Ср: 19:00 – 21:00
Пт: 19:00 – 21:00

Курс продюсер

[онлайн групи]

Якщо ви хочете почати розвиватися у сфері кіно, реклами, телебачення, музичних кліпів, курс від ProDuck School – це відмінний старт для продюсерів-початківців.

Навчальний план поєднує інтенсивне вивчення всіх основ продюсування та складових аспектів відеовиробництва: операторська майстерність, режисура, сценарна майстерність, бюджетування проектів, формування знімальної групи, постпродакшн.

Наше головне завдання – передати студентам необхідні знання та навички про роботу продюсера, включаючи формування знімальної групи, роботу із замовниками, а також усі етапи відеовиробництва.

Для кого призначений курс

 • Цей курс призначений для тих, хто хоче опанувати професію продюсера та реалізовувати проекти будь-якої складності на всіх етапах відеопродакшну (pre-production, production, post-production).

Результат навчання

 • В результаті навчання студенти завершують курс із низкою навичок та знань на всіх етапах продакшну: від етапу створення сирої ідеї до запуску та дистрибуції проекту.

 • Ти дізнаєшся у чому різниця продюсування кіно, реклами, кліпів.

 • Навчишся створювати власні ідеї з огляду на всі моменти реалізації та просування відео. Розберешся в технічній частині операторського мистецтва. Підбору команди, роботі зі знімальною групою.

 • Вивчиш документальну складову проектів. Формування бюджетів. Роботу з авторським правом та договорами.

 • Знання, які ти отримаєш, можна застосовувати для подальшого розвитку у будь-якій сфері відеовиробництва: кіно, реклама, телебачення, відеоблоги, комерційні ролики, кліпи тощо.

 • Після закінчення навчання студенти одержують сертифікат про успішне закінчення курсу продюсер.

Структура курсу

 • Всі уроки проходять наживо (через онлайн платформу zoom). Для зручності ми створюємо груповий чат зі студентами та викладачем для обміну інформацією у період навчання (додаткові посилання, відео, конспекти, домашні завдання та інше). Група залишається в доступі зі зворонтьою підтримкою від викладача ще 6 місяців після закінчення курсу.

 • Ми робимо великий акцент не тільки на теорії, а й на практиці. Тому наші студенти у період навчання розробляють власні сценарії та формують план їх реалізації.
 • Також наші студенти мають можливість побувати на реальному знімальному майданчику створення кліпу або рекламного ролика, щоб детальніше вивчити весь процес зсередини.

Програма курсу

  Викладач курсу

  Юрій Чайка – провідний спеціаліст у сфері кіно, реклами та музичних кліпів. Член спілки кінематографістів України. Член гільдії кінооператорів України

  Співзасновник та продюсер Тотем Film, Positiv Film, Move Film.

  Досвід роботи – понад 15 років. На рахунку Юри понад 150 продюсерських робіт.

  Вартість курсу

  11 500 грн

  Заповніть форму та наш менеджер зв’яжеться з Вами, щоб уточнити деталі

  © ProDuck School