[КУРС РЕЖИСЕР МОНТАЖУ]
Davinci Resolve


Дата старту курсу

27 липня

Період навчання

3 місяці

Графік занять:
Cр: 19:00 – 21:00
Сб: 19:00 – 21:00

Режисер монтажу

[онлайн групи]

Монтаж – це одна з найвідповідальніших стадій створення відео. Саме монтаж дозволяє прибрати з кадру все зайве і перетворити відзнятий матеріал на шедевр світового масштабу. Курси з відеомонтажу від ProDuck School дозволять тобі опанувати не лише роботу в Davinci Resolve, але й креативну частину режисури монтажу в цілому.

Для кого призначений курс

 • Курс відеомонтажу спрямований на вивчення теоретичних та технічних інструментів редагування різних відеопроектів у професійній програмі для монтажу (Davinci Resolve)

 • Курс розрахований на початківців та студентів, які бажають удосконалити свої навички.

 • Метою курсу є навчити наших студентів креативному мисленню та професійному підході до монтажу у якості режисера.

Результат навчання

 • В результаті курсу студенти завершують навчання професійно володіючи як програмою монтажу – Davinci Resolve, так і режисурою монтажу загалом.
 • Знання, які ти отримаєш можна використовувати для подальшого розвитку в будь-якому напрямку відеомонтажу: сюжетні відео, рекламні ролики, відеоблоги, тизери, рілси, звуковий монтаж, комерційні відеоролики, музичні кліпи.
 • Студенти закінчують курс з власним портфоліо робіт, яке складається із усіх практичних завдань, які були виконані під час навчання.
 • Після закінчення навчання студенти отримують сертифікат про успішне закінчення курсу.

Структура курсу

 • Всі уроки проходять наживо (через онлайн платформу zoom). Для зручності ми створюємо груповий чат зі студентами та викладачем для обміну інформацією у період навчання (додаткові посилання, відео, домашні завдання тощо). Група залишається в доступі до 6 місяців після закінчення курсу.
 • На практичних заняттях студентам надаються кадри для редагування різних проектів (вихідні матеріали музичних кліпів, реклами, б’юті відео, танцювальних, звукових відео тощо). Також студенти мають можливість працювати зі своїми особистими проектами та отримувати зворотній зв’язок від викладача.

[Системні вимоги]

Мінімальні:

Процесор: Intel Core i5/i7, Amd FX/Ryzen
Оперативна пам’ять: 8 гігабайт
Відеокарта: Nvdia або AMD з 4 GB відеопам’яті.

Рекомендовані:

Процесор: Intel Core i5/i7, Amd FX/Ryzen
Оперативна пам’ять: 16 гігабайт
Відеокарта: Nvdia або AMD з 6 GB відеопам’яті.

Програма курсу

  Викладач курсу

  Богдан Клімчук (TRENT PAZL) — режисер, продюсер, режисер монтажу та vfx artist у сфері кіно, реклами та відеокліпів. Засновник продакшену Underdog & Co.

  Досвід роботи у сфері відео індустрії понад 10 років.

  «Під час моєї професійної діяльності я мав задоволення співпрацювати з відомими особистостями відео індустрії, такими як Аллан Бадоєв, Любомир Левицький, а також із музичними лейблами та артистами, компаніями London Keelinks Visual Solutions, «Палац України» та телеканалами 1+1, ТЕТ, К1. Для мене важливо передати студентам не лише технічні аспекти монтажу, а й розвинути глибину філософії, яка лежить в основі цього мистецтва. Я прагну, щоб кожен студент зміг знайти свій індивідуальний наголос, який відображатиметься у створеному ним відео творі».

  Вартість курсу

  16 800 грн

  (Можлива оплата 2-ма частинами)
  Заповни форму та наш менеджер зв’яжеться з тобою, щоб уточнити деталі

  © ProDuck School